• Miejsce

• Cena

• Komendant

pwd. Małgorzata Foryś, email: oboz@sulejowek.zhp.pl

Już w lipcu rozbijemy namioty nad malowniczym jeziorem Zyzdrój Wielki! Zapraszamy wszystkich harcerzy i…nieharcerzy ;) którzy chcieliby z nami przeżyć niezapomniane chwile!

Co zabrać

• Duży plecak turystyczny do zapakowania ekwipunku (NIE torba –uczestnicy będą szli z tymi plecakami),
  • Mały plecak -do pakowania rzeczy np. na całodzienną wędrówkę. Powinien być to plecak usztywniany na oba ramiona, NIE na jedno ramię, ani NIE torba.
  • Śpiwór, Poduszka-Karimatę
  • Pełne umundurowanie
  • Dokumenty: legitymacja, książeczka harcerska
  • INFORMACJE O PRZYJMOWANYCH LEKACH dla kadry,
  • Pieniądze -kieszonkowe na obóz -na okazjonalny zakup np. dodatkowego picia na trasie czy czekolady. Nie za dużo.

więcej informacji dot. ekwipunku znajdziecie w warunkach uczestnictwa

30.04.2019

Termin wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł. Wszelkie wpłaty dokonujemy na numer konta: 51 1240 2148 1111 0010 1648 2929. Tytuł przelewu powinien wyglądać następująco: „DSCZ Obóz, imie i nazwisko uczestnika, numer drużyny”

Termin oddania do drużynowych, prawidłowo wypełnionych kart uczestnika

Termin złożenia wniosków o dofinansowanie. Wraz z wnioskiem prosimy o dostarczenie dokumentów potwierdzających zarobki rodziców/opiekunów prawnych.

12.05.2019

Informację dla rodziców dotyczące otrzymania ewentualnego dofinansowania

15.06.2019

Termin całościowego opłacenia obozu.

Karta kwalifikacyjna – harcerska, uczestnik niepełnoletni

Karta kwalifikacyjna – MEN

Wniosek o dofinansowanie