Trochę o nas

Zastanawiałaś się kiedyś, kim są te uśmiechnięte, biegające w zielonych koszulkach dziewczynki? Teraz poznasz prawdę – to harcerki z 13-stki!:) 13 Drużyna Harcerek „Echo” im. Anny Zakrzewskiej ps. „Hanka Biała” to grupa dziewczynek w wieku od 10 do 13 lat, z którą nie sposób się nudzić. Nasza drużyna powstała w 2003 roku i od tamtej pory działa prężnie, rozwijając się z roku na rok.

Serdecznie zapraszamy Cię na zbiórki, które zwykle odbywają się w sobotę o godzinie 11:30 w harcówce w Zespole Szkół nr 1 w Sulejówku przy ulicy Idzikowskiego 2a. Z nami będziesz miała okazję zwiedzić ciekawe miejsca, nauczyć się obsługi busoli, dowiesz się jak zbudować kuchnię polową i przyrządzić na niej pyszne ciasteczka oraz poznasz czar nocy prześpiewanych aż po świt z gitarą, przy ognisku, wśród przyjaciół, których niewątpliwie tu spotkasz.

Nie czekaj, przyjdź na najbliższą zbiórkę – dokładną informacje znajdziesz na ogłoszeniach znajdujących się na szkolnej tablicy ogłoszeń (przy szatni). W przypadku jakichkolwiek pytań możesz też skontaktować się z naszą kadrą :)

phm. Kinga Kryńska

Drużynowa